Založit webové stránky nebo eShop
 

Smolův mlýn

Ubytování II

"Agroturistika aneb dovolená v přírodě"

Spousta zvířat, zelených listů, čerstvého vzduchu a blankytně modré oblohy vás dychtivě očekává na naší samotě u lesa.
Chtěli byste ráno vstávat s pohledem na koně, snídat venku, poslouchat cvrlikání ptactva, dívat se na spokojené ovce, husy na potoce, večer pozorovat hvězdy?
Hoďte své starosti za hlavu a zamluvte si dovolenou u nás.
Nabízíme ubytování v soukromí v přístavku bývalého mlýna zvaném "Kůlnička" se samostatným vchodem (pro max. 4 osoby), vlastní koupelnou s WC a kuchyňským koutem (dvoulůžko, patrová postel, k dispozici venkovní posezení se slunečníkem, ohniště).

 

 

V ceně ubytování je zahrnuto čisté povlečení, prostěradlo, ručník a osuška.

 

Kuchyň je vybavená talíři, příbory, skleničkami, hrnci, ledničkou, varnou konvicí a prostředkem na umývání nádobí.

 

 

 

Vchod do Kůlničky - předsíňka.

Ceny ubytování v soukromí v přístavku našeho domu zvaném „Kůlnička“: děti do 3 let zdarma - bez nároku na služby (tj. dítěti neposkytujeme povlečení, prostěradlo, peřinu, polštář, ručník, osušku - pokud o toto máte pro dítě zájem, je cena 100,-- Kč/noc), možnost zapůjčení dětské postýlky po předchozí domluvě zdarma, děti od 3 do 15 let 200,-- Kč/noc, dospělí 380,-- Kč/noc. 

Vzhledem k tomu, že Kůlnička stále častěji slouží jako výměnek našim rodičům, ubytováváme zde pouze při plné obsazenosti všech 4 lůžek.

Příjezd 1. den od 14:00 hod., odjezd do 10:00 hod. poslední den pobytu (podobně lze domluvit i jiný čas příjezdu a odjezdu).

TOPlist